Home / Güncel / Akılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirtti

Akılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirtti

Gürbulak Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, alınan istihbarat üzerine İran‘dan Türkiye‘ye giriş yapan ceviz yüklü tırı durdurdu.

GERÇEK DETAYLI ARAMADA ORTAYA ÇIKTI

Doğubayazıt Cumhuriyet Başsavcılığı’nca verilen arama kararının ardından tırda arama yapan narkotik ekipleri, tırın arka bölümündeki kasalara gizlenmiş halde bulunan ceviz dolu çuvalları aşağı indirerek, detaylı arama yaptı.

CEVİZLERİN İÇİNE UYUŞTURUCU MADDE GİZLEDİLER

Ekipler, 87 çuvaldaki ceviz kabuklarının içine gizlenen 153 kilo 550 gram afyon sakızı ele geçirdi. Olayın ardından B.G., Ö.K. ve A.H. gözaltına alınırken, zanlılar ifadelerinin ardından tutuklama talebiyle adliyeye sevk edildi.

Akılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirttiAkılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirttiAkılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirttiAkılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirttiAkılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirttiAkılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirttiAkılalmaz sahtekarlık! Cevizlerin içinden çıkanlar bu kadarına da pes dedirtti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ramazan DEMİR

About admin

Check Also

Tam kapanma olacak mı? Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Deniz Odabaş'tan dikkat çeken yanıt

Tam kapanma olacak mı? Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Deniz Odabaş’tan dikkat çeken yanıt

Sağlık Bakanlığı Toplumda Salgın Yönetimi Bilim Kurulu üyesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim …