Home / Güncel / Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu’yla girdiği diyalogla gündem olan Mahruze Keleş’i ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu’yla girdiği diyalogla gündem olan Mahruze Keleş’i ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tuzla‘da işçilerle yaptığı iftardan sonra Sultanbeyli’de ikamet eden Mahruze Keleş’in evine geldi. Burada vatandaşların yoğun sevgi gösterisinde bulunduğu Erdoğan’ın ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü.

Ziyaret sonrası bir süre sokakta yürüyen Erdoğan, vatandaşları selamlayarak ramazanlarını tebrik etti. Bu sırada Melisa Doğan adlı küçük kıza bebek hediye eden Erdoğan, tezahüratlar eşliğinde ilçeden ayrıldı.

“DÜNYALAR BENİM OLDU”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti sonrası konuşan Mahzure Keleş, “Cumhurbaşkanımız geldi, dünyalar benim oldu. Sanki yeniden doğmuş gibi oldum. Sanki evime Hazreti Ömer geldi. O dünyaların cumhurbaşkanı. Ben çok sevindim, çok şaşırdım. Aniden geldi, Bir şey yiyemedi, çok yorgundu. Rabbim ona uzun ömürler versin. Binali Yıldırım’ı da Süleyman Soylu’yu da bekliyorum. Onu da çok seviyorum. Sanki Peygamberimiz geldi, evliyamız geldi. Torunlarıma başörtü getirdi, onlarda örtünecek. Böyle bir cumhurbaşkanı başka hiç bir yerde yok” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahruze Keleş'i ziyaret etti

İMAMOĞLU’YLA YAŞADIĞI DİYALOG GÜNDEM OLMUŞTU

Keleş, 31 Mart yerel seçimlerinde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım ama oy vermem.” sözleriyle gündemde yer almıştı. Erdoğan, Keleş’i kısa süre önce telefonla arayarak kendisini ziyaret edeceğini söylemişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahruze Keleş'i ziyaret etti

“SON NEFESİME KADAR OYUM ERDOĞAN’A”

Yaklaşık 1 yıl önce Mahruze Keleş, kameralara yansıyan açıklamalarında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek istediğini ve evinde ağırlamak isteğini söylemişti. Mahruze Teyze, “Son nefesime kadar oyum Erdoğan’a” ifadesini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahruze Keleş'i ziyaret ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu'yla girdiği diyalogla gündem olan Mahruze Keleş'i ziyaret etti

Kaynak: Anadolu Ajansı / Melik Fırat Yücel

About admin

Check Also

Tam kapanma olacak mı? Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Deniz Odabaş'tan dikkat çeken yanıt

Tam kapanma olacak mı? Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Deniz Odabaş’tan dikkat çeken yanıt

Sağlık Bakanlığı Toplumda Salgın Yönetimi Bilim Kurulu üyesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim …